What would you sell it at a pound? It costs us about 75 cents a pound. This is with the killing and wrapped. I fed it all fresh stuff. I was going to sell it for $1.29 lb. This is wrapped and delivered. thanks cARRIE
1 - 1 of 7 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could
be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
A forum community dedicated to living sustainably and self sufficiently. Come join the discussion about livestock, farming, gardening, DIY projects, hobbies, recipes, styles, reviews, accessories, classifieds, and more!